.: به نام یگانه هستی :.

چه رنگ موهایی در 2018 مد هستند ؟ (شماره 237)

رنگ‌های سال 2018

xHaarfarbe-haltbarkeit-verl-ngern.jpg.pagespeed.ic.fjrojzfyv_

* بلوند طلایی ساحلی

* شکلاتی قهوه‌ای

* بژ

* آبی پری دریایی

* سبز

* صورتی

* بنفش

* نقره‌ای

* پلاتینه

* فندقی تیره

* قهوه‌ای مایل به قرمز

* قهوه‌ای طلایی

* مسی تیره

* شرابی

برای انتخاب رنگ‌ مو چه عواملی را در نظر می‌گیرید؟

اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید دَه‌ها نکته را مد نظر قرار داد؛ مهم‌تر از همه اینکه باید رنگ موی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ پوست‌تان هماهنگی داشته باشد چرا که موها بیش از همه به صورت نزدیک است و یک رنگ ناهماهنگ می‌تواند صورت شما را پیرتر یا رنگ‌پریده‌تر نشان دهد؛ اما در مقابل انتخاب یک رنگ موی مناسب می‌تواند چهره شما را طبیعی‌تر، زیباتر و جوان‌تر نشان دهد.

تن پوست شما گرم است یا سرد؟

برای اینکه کار برای تشخیص تن رنگی پوست راحت‌تر شود انواع تن رنگی پوست را به دو گروه اصلی گرم و سرد تقسیم می‌کنند:

روش اول

موهای‌تان را در یک حوله به رنگ سفید بپیچید. آرایش‌تان را کاملا پاک کنید. یک لباس به رنگ سفید بپوشید و جلوی آینه بایستید. اگر گمان می‌کنید رنگ پوست‌تان به سمت طلايی و زرد می‌رود، تن پوست گرم است، اگر هم رنگ پوست‌تان به سمت صورتی میل کرد تن پوست شما سرد می‌باشد.

روش دوم

به رگ‌های زیر پوستی روی ساعدتان نگاه کنید، اگر این رگ‌ها آبی باشند رنگ پوست شما سرد و اگر این رگ‌ها سبز باشند رنگ پوست شما گرم است.

روش سوم

یک کاغذ سفید را در کنار صورت‌تان نگه دارید. مطمئن شوید که کاغذ کاملا به رنگ سفید خالص باشد و هیچ زردی یا رنگ تزئینی در آن به کار نرفته باشد. حالا رنگ پوست‌تان را با رنگ کاغذ مقایسه کنید. اگر رنگ پوست‌تان زردتر از کاغذ باشد، تن رنگی پوست شما گرم و اگر رنگ پوست‌تان صورتی‌تر یا آبی‌تر از رنگ کاغذ است، تن رنگی پوست‌تان سرد می‌باشد.

Depositphotos_21975675_xl

بر اساس رنگ‌ موی سال 2018

رنگ موی مناسب پوست‌های سرد

شما باید از یک رنگ مو با تن گرم استفاده کنید. بنابراین رنگ‌هایی را خریداری کنید که عبارت گرم (Warm) یا عسلی (Honey) یا شکلاتی (Chocolate) در آن استفاده شده باشد. دقت کنید برای انتخاب رنگ بلوند از رنگ‌های بلوند طلایی ساحلی و در مورد رنگ تیره رنگ شکلاتی قهوه‌ای و بژ استفاده کنید.

برای استفاده از رنگ‌های پر هیجان‌تر نیز به خاطر داشته باشید استفاده از چنین رنگ‌هایی برای پوست‌هایی با تن سرد مشکل‌تر از پوست‌هایی با تن گرم است. بنابراین رنگ‌هایی مثل آبی، سبز یا صورتی استفاده کنید و در مقابل به افراد با پوست گرم رنگ‌های بنفش و نقره‌ای نیز پیشنهاد می‌شود.

رنگ موی مناسب پوست‌های گرم

اگر رنگ پوست‌تان گرم است و می‌خواهید حالتی طبیعی داشته باشید باید به دنبال رنگ‌هایی باشید که تناژ سبز درون پوست‌تان را خنثی کند. بنابراین شما باید از یک رنگ مو با تن سرد استفاده کنید. این رنگ‌ها غالبا به عنوان سرد ( (Cool یا خاکستر ( (Ashشناخته می‌شوند. بنابراین اگر خواستید موهای خود را بلوند کنید رنگ پلاتینیوم مناسب شماست. برای انتخاب رنگ تیره فندقی تیره، قهوه‌ای مایل به قرمز، قهوه‌ای طلایی، مسی و شرابی تیره مناسبند.


دیدگاه‌ها

XML دیدگاه ها: RSS | Atom